Polityka prywatności

Informacja o RODO
1. Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wytwórnia - Pracownia Detali Artystycznych
Krzysztof Franczak
Czarna Górna 88
38-710 Czarna

2. Jak się z nami skontaktować w sprawie przetwarzania danych osobowych?

Napisz do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub adres pocztowy: Wytwórnia - Pracownia Detali Artystycznych
Krzysztof Franczak
Czarna Górna 88
38-710 Czarna

3. W jaki sposób pozyskaliśmy Twoje dane osobowe?

Podałeś nam je podczas zakupów

4. Jaka jest podstawa prawna oraz cel przetwarzania Twoich danych osobowych przez sklep?
Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
Twoje dane przetwarzamy ponieważ sam je podałeś.
Dane osobowe jakie przetwarzamy to adres email, i numer telefonu, jeśli go podałaś/eś.
Jeżeli przetwarzamy inne dane osobowe dotyczące Twojej osoby, to dane te ( twój adres, telefon, ) służą nam do wysłania zakupionej pracy.

5. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe przez czas realizacji transakcji z Tobą i upłynięcia terminu ewentualnego zwrotu zakupionej pracy.
Po wspomnianych powyżej okresach Twoje dane będą całkowicie usunięte z naszej bazy danych.
Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie kontaktując się z nami poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kierując korespondencję na podany wyżej adres pocztowy.

6. Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Oto wykaz danych, które są wymagane, abyśmy mogli dokonać transakcji :

adres e-mail ,
imię i nazwisko
adres zamieszkania
opcjonalnie numer telefonu


7. Gdy określają to przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych, niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych.
W celu wystawienia faktury za nasze usługi wymagamy podania:

imienia i nazwiska lub nazwy firmy,
ulicy i numeru domu,
kodu pocztowego i miejscowości,
numeru NIP

Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

7. Jakie uprawnienia przysługują Ci wobec sklepu, jeśli chodzi o przetwarzanie Twoich danych?

Masz prawo do wglądu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

8. Profilowanie.
Nie tworzymy profilowania naszych klientów na podstawie ich aktywności na stronie.

9. Komu udostępniamy Twoje dane? Twoje dane email, przekazywane są podmiotowi, który świadczy dla nas usługi wysyłania emaili: Wp.pl
Byśmy mogli prowadzić naszą działalność w Internecie, potrzebujemy bezpiecznych serwerów, w tym serwerów pocztowych, które wynajmujemy od podmiotów profesjonalnie zajmujących się przechowywaniem danych i świadczeniem usług poczty elektronicznej Smarthost.pl - im również przekazujemy dane osobowe .
Dla realizacji wysyłki zakupionych prac niezbędne jest też udostępnienie danych Poczcie Polskiej lub innej firmie świadczącej usługi kurierskie.
10. Prawo do przenoszenia danych. Możesz zażądać od nas przesłania, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu komputerowego, Twoich danych osobowych, które nam wcześniej przekazałeś. Prawo do przenoszenia danych przysługuje Tobie wyłącznie w odniesieniu do tych danych które przetwarzamy na podstawie umowy z Tobą lub na podstawie Twojej zgody.

11. Prawo do sprzeciwu. Przetwarzamy zbierane dane osobowe w celu marketingu bezpośredniego naszych usług, w związku z czym masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw . W takim przypadku niezwłocznie zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych w tym celu.