Z uwagi na Covid-19 nie prowadzimy warsztatów do odwołania
 
Jeśli akurat wybierasz się w Bieszczady i chcesz mieć oryginalną koszulkę, torbę czy jakiś dodatek tekstylny to podczas warsztatów stworzysz oryginalne rzeczy i wyróżnisz się  z tłumu.

W trakcie ok 2 godzinnego spotkania nauczysz się różnych technik malowania tkanin.
W spokojnej i magicznej atmosferze galerii, przy pysznej kawie, herbacie i ciastkach wspólnie pomalujemy tkaniny. Będzie to niezapomniane przeżycie dające mnóstwo satysfakcji i wielką frajdę. Na warsztaty można przynieść własną koszulkę, torbę lub inną rzecz. Dla osób, które nie dysponują własnymi rzeczami do malowania przygotujemy koszulki i torby. Warsztaty to także dobry pomysł na wykonanie niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej osoby.

Koszt warsztatów - 50 zł od osoby lub 35 zł od osoby w przypadku malowania własnej tkaniny. Koszty obejmują wykonanie jednej rzeczy.

Warsztaty są organizowane jeśli zgłosi się na nie przynajmniej trzy osoby.

W przypadku malowania większej ilości rzeczy koszt ustalany jest indywidualnie. Do przeprowadzania warsztatów używamy profesjonalnych farb dających gwarancję trwałości nawet po wielu latach użytkowania.  Na miejscu będzie również możliwość zakupienia gotowych przedmiotów wykonanych przez bieszczadzkich artystów zajmujących się malowaniem na tkaninach! 

 

bukiet
warsztaty
lizaki
odciskamy ręce
znak
nawet maluchy chcą malować
koszulka wykonana na prezent dla Maćka
góry
skupienie
koszulki z warsztatów
suszenie farby
bieszczadzkie kobiety w kwiatach
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego